Czujesz, że Twój niemiecki Cię stresuje i ogranicza w codziennym życiu ?

➜ Książka w Twoim telefonie, która "podpowie Ci" brakujące słowo czy zdanie:

LP

Z tą książką zaprojektowaną specjalnie na telefon możesz błyskawicznie znaleźć brakujące Ci słowo lub zdanie - koniec z pustką w głowie i wertowaniem słowników!

Masz zawsze pod ręką (w telefonie) ponad 1000 najważniejszych zdań z 31 najbardziej typowych sytuacji dnia codziennego i od razu możesz odsłuchać ich wymowy!

Jak to działa?

Co zawiera książka?

TYLKO 7,99 EUR zamiast 16,00 EUR!  Oszczędzasz 50 %!

100 % gwarancja zwrotu kosztów w ciągu 14 dni. Natychmiastowy dostęp na zawsze. Żadnych ukrytych kosztów. Kliknij w przycisk i ..dogadaj się po niemiecku:

Cześć! Nazywam się Ania i jestem założycielką portalu www.nauka-niemieckiego.net oraz autorką książki „Dogadaj się po niemiecku – na co dzień”

Brakuje Ci słów i pewności siebie, kiedy mówisz po niemiecku? Doskonale Cię rozumiem!

Bardzo dobrze przypominam sobie czasy, kiedy przeprowadziłam się do Austrii.

Pamiętam, że każda, nawet z pozoru zwykła sytuacja, była dla mnie sporym wyzwaniem i łączyła się ze stresem. Przez dialekt tyrolski rozumiałam bardzo niewiele, a dyplom magistra filologii niemieckiej mogłam ewentualnie oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. 

Paradoksalnie, wiedziałam jak przetłumaczyć skomplikowane teksty specjalistyczne, a brakowało mi znajomości trafnych i praktycznych sformułowań w codziennych sytuacjach. 

Potrzebowałam wtedy „czegoś”, w czym znajdywałyby się tylko najważniejsze i rzeczywiście praktyczne słowa – a najlepiej całe zdania, gotowe do użycia. „Czegoś”, co mogłabym mieć zawsze przy sobie i gdzie od razu mogłabym odsłuchać wymowy.

Te doświadczenia zainspirowały mnie do stworzenia tego „czegoś”. I tak powstał pierwszy e-book na telefon z wbudowaną wymową: „Dogadaj się po niemiecku – na co dzień”. 

Chcesz mnie o coś zapytać? Odezwij się do mnie na Facebooku lub wyślij mi e-mail na adres: anna@nauka-niemieckiego.net

TYLKO 7,99 EUR zamiast 16,00 EUR!  Oszczędzasz 50 %!

100 % gwarancja zwrotu kosztów w ciągu 14 dni. Natychmiastowy dostęp. Żadnych ukrytych kosztów. Kliknij w przycisk i ..dogadaj się po niemiecku:

Książka pomoże Ci w następujących sytuacjach:

Dlaczego właśnie ta książka pomoże Ci przełamać barierę językową?

„Dogadaj się po niemiecku – na co dzień” to książka, która łączy w 100% życiowy język niemiecki ze 100 % praktycznym zastosowaniem. Co to znaczy? 

Jest wiele książek, które zawierają praktyczne zwroty czy słownictwo. Ale szczerze, czy znasz chociaż jedną książkę…

 .. w której jesteś w stanie błyskawicznie  znaleźć gotowe, potrzebne Ci zdanie w danej sytuacji?

.. w której najważniejsze zdania, z naprawdę życiowych sytuacji byłyby w jednym miejscu i zawsze pod ręką

..w której możesz z miejsca, jednym kliknięciem odsłuchać poprawnej wymowy?

Teraz na pewno już  taką książkę znasz!

„Dogadaj się po niemiecku – na co dzień” to książka z  interaktywnym  i przejrzystym designem na telefon, która  umożliwia Ci szybkie znalezienie potrzebnego słowa lub całego zdania, którego potrzebujesz w danej sytuacji. Poza tym, książkę masz w telefonie, a więc zawsze przy sobie. 

Dzięki wbudowanej wymowie audio od razu wiesz, jak wymawia się dane słowo/ zdanie.  

Sam dobór materiału jest z kolei w 100 % dobrany pod kątem osób, które mieszkają lub planują wyjazd do Niemiec. Nie ma tutaj miejsca na „zapychacze” i mało praktyczne słownictwo. 

Rezultat: czujesz się pewnie w codziennej komunikacji po niemiecku. 

TYLKO 7,99 EUR zamiast 16,00 EUR!  Oszczędzasz 50 %!

100 % gwarancja zwrotu kosztów w ciągu 14 dni. Natychmiastowy dostęp na zawsze. Żadnych ukrytych kosztów. Kliknij w przycisk i ..dogadaj się po niemiecku:

Zobacz, co inni mówią o książce:

„Dzięki tej książce poczułam się  pewniej w Niemczech”

Książka sprawdza się świetnie, kiedy szybko chcę znaleźć potrzebne słowo czy całe zdanie, ponieważ można z niej korzystać na telefonie.  Jestem na bakier z techniką i dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że nie trzeba nic ściągać czy instalować. Duży plus za wymowę, której od razu można odsłuchać. Dziękuję

Marta, Berlin 

„Wspaniała pomoc w codziennym życiu w Niemczech”

Książka zawiera bardzo praktyczny zasób słownictwa, który naprawdę jest potrzebny w codziennym życiu. Duży plus za wymowę, którą można sobie odsłuchać od razu z telefonu.

Beata, Hamburg

„Super!”

Nie mam czasu na tradycyjne kursy i chcę się najpierw nauczyć naprawdę tylko tego, co jest mi potrzebne w życiu codziennym. Bardzo podoba mi się, że są to całe pełne zdania, od razu z polskim tłumaczeniem i z wymową. Dobór materiału jest bardzo “życiowy”, prosta obsługa.

Iza, Monachium

Zajrzyj do książki:

Otrzymujesz:

LP

100 % gwarancja zwrotu kosztów!

Jeżeli z jakiegoś powodu, produkt nie spełni Twoich oczekiwań – nie ma problemu.  Pieniądze zostaną Ci zwrócone bez zbędnych wyjaśnień. Wystarczy, że napiszesz krótkiego e-maila w ciągu 14 dni. 

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Jak otrzymam książkę?

Dostęp do produktu uzyskasz po kilku minutach od dokonania płatności. Link do pobrania e-booka zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail.

 

Co to jest e-book?

E-book to książka w formie elektronicznej.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z książki?

Z książki możesz korzystać na smartfonie, tablecie, laptopie, komputerze. Nie potrzebujesz żadnego oprogramowania. Nie jest również wymagane posiadanie czytnika e-booków. 

Dla jakiego poziomu zaawansowania jest przeznaczona jest książka

Książka jest przeznaczona dla osób na poziomie początkującym (A1, A2), jak i dla osób na poziomie średniozaawansowanym (B1, B2), które chcą usystematyzować lub odświeżyć umiejętności językowe potrzebne w codziennej komunikacji. 

Jak mogę odsłuchać wymowy?

Każde zdanie w wersji niemieckiej posiada wbudowaną wymowę. Oznacza to, że klikając przycisk „play” na urządzeniu, z którego korzystasz (smartfon, tablet, laptop) od razu usłyszysz wymowę tego zdania. 

Czy mogę zamówić książkę, jeżeli chcę zapłacić w złotówkach? 

Tak. Cena produktu zostanie automatycznie przeliczona po aktualnym kursie walutowym bez dodatkowych kosztów

Problem z gramatyką niemiecką?

Z moim innowacyjnym Kursem Mistrza Gramatyki zrozumiesz gramatykę tak szybko i prosto, jak nigdy dotąd. 

Anna
Print Friendly, PDF & Email
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...