Home » Po raz pierwszy na tej stronie?

Po raz pierwszy na tej stronie?

Cześć, fajnie, że tutaj trafiłaś. Z www.nauka-niemieckiego.net możesz samodzielnie uczyć się niemieckiego . Na stronie znajdziesz mnóstwo darmowych materiałów, które pomogą Ci szybko i sprawnie opanować język niemiecki.

Co chcesz podszkolić?

  • Chcę przestać bać się mówić po niemiecku

W tym artykule znajdziesz praktyczne rady, jak przestać bać się mówić oraz gdzie znaleźć partnera do rozmów po niemiecku: Jak przestać bać się mówić po niemiecku i gdzie znaleźć partnera do rozmów? 

  • Chcę zrozumieć gramatykę

Przygotowałam dla ciebie kompletny kurs z najważniejszymi gramatycznymi zagadnieniami, od zupełnych podstaw (A1, A2) do poziomu średnio-zaawansowanego (B1, B2). Kurs jest bezpłatny, a tematy wyjaśniam „na chłopski rozum” – prosto, możliwie krótko i na temat. Tutaj nauczysz się podstaw: Gramatyka dla początkujących (A1, A2). Jeżeli jesteś na wyższym poziomie, zacznij tutaj: Gramatyka dla średniozaawansowanych (B1, B2)

A jeśli chcesz  błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku  to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim. 🇩🇪 🔥 Dowiedz się więcej tutaj.

  • Chcę poszerzyć słownictwo

Tutaj poszerzysz swoje słownictwo w uporządkowany sposób: słownictwo podzieliłam tematycznie, a dzięki plikom audio, możesz od razu sprawdzić wymowę.

  • Chcę poćwiczyć gramatykę i słownictwo

Do każdej lekcji z gramatyki oraz słownictwa na tej stronie znajdziesz interaktywne ćwiczenia w dziale Ćwiczenia.

  • Jestem zielony i dopiero zaczynam naukę niemieckiego

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z niemieckim, musisz najpierw wyznaczyć sobie cel oraz wiedzieć jak się uczyć – dobry plan to podstawa. Zajrzyj do tego artykułu: Jak nauczyć się niemieckiego?

Następnie, zacznij od darmowego kursu gramatyki dla początkujących. Naukę słownictwa zacznij od:Najważniejsze słówka dla początkujących, Zwroty, które każdy początkujący musi poznać!, Podstawowe pytania po niemiecku

O autorze

Cześć, nazywam się Ania, jestem germanistką, trenerką języka niemieckiego oraz założycielką tego portalu. Od wielu lat mieszkam i pracuję w krajach niemieckojęzycznych, a obecnie jest to Berlin ). Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.

A Ty? Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz coś o sobie na  anna@nauka-niemieckiego.net.

Gruß aus Berlin

Ania

Problem z gramatyką niemiecką?

Z moim innowacyjnym Kursem Mistrza Gramatyki zrozumiesz gramatykę tak szybko i prosto, jak nigdy dotąd. 

Anna
Print Friendly, PDF & Email
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...