Home » Kursy online

Kursy niemieckiego online & inne zasoby: opanuj niemiecki z domu!

Dzięki dobrej znajomości języka niemieckiego poczujesz się pewnie, możesz bezstresowo rozmawiać z kimkolwiek chcesz i żyć bez ograniczeń – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. No właśnie – dobra znajomość języka niemieckiego otwiera wspaniałe możliwości w życiu zawodowym. Lepsza i satysfakcjonująca praca, a co za tym  często idzie  – lepsze zarobki. Mówiąc w skrócie:

W skrócie: Lepszy niemiecki = lepsze życie

Mój niemiecki szlifowałam na wiele sposobów (np. z tradycyjnymi podręcznikami). Ale bądźmy szczerzy – tradycyjne metody są bardzo czasochłonne, a często po prostu nudne. A tradycyjne kursy? Tutaj z kolei trzeba głęboko sięgnąć do portfela i tracić mnóstwo czasu na dojazdy. Nie wspominając już, że godziny zajęć nie są elastyczne.

Ale ale… jest na to rozwiązanie! Dobre kursy niemieckiego online, świetne aplikacje, nowoczesne i efektywne fiszki, e-booki …- lista jest długa. W tym artykule zebrałam dla ciebie najlepsze zasoby do nauki niemieckiego, z którymi wygodnie z domu, szybko i efektywnie opanujesz język niemiecki.

Kurs niemieckiego online: zalety

  • uczysz się szybciej
  • uczysz się kiedy chcesz
  • uczysz się taniej, niż na tradycyjnym kursie/ korepetycjach
  • uczysz się wygodnie z domu
  • masz więcej czasu dla rodziny i siebie

Nauka języka niemieckiego wygodnie z domu z twojego smartfona lub laptopa.

Przetestowałam wszystkie kursy niemieckiego online na platformie 17 Minute Languages i mogę ci je tylko szczerze polecić. Oczywiście nie są one bezpłatne. Weź jednak pod uwagę, że klasyczne kursy niemieckiego wiążą się z po stokroć większymi kosztami oraz o wiele większym nakładem czasowym. Myślę, że inwestycja w te kursy online po prostu się opłaca  – z wielu względów. Z kursami 17 Minute Languages uczysz się z przyjemnością, elastycznie, wygodnie z domu, a przede wszystkim:  otwierasz sobie wspaniałe możliwości w twoim życiu!

Ważne: wszystkie oferowane kursy w 17 Minute Language są w języku polskim. Dzięki temu możesz jeszcze prościej opanować język niemiecki.

Chcę nauczyć się niemieckiego  z kursem niemieckiego online

najlepsza aplikacja do nauki niemieckiego
Moja opinia
5/5

Kursy online: 17 Minute Language

Z tymi kursami online możesz samodzielnie uczyć się z domu. Dzięki metodzie superlearning wystarczy 17 minut nauki dziennie. Innowacyjne i kompletne kursy języka niemieckiego online do samodzielnej nauki

✓ Wszystkie poziomy A1-C1 ✓ 24 h dostęp gratis  ✓ Niemiecki ogólny, biznesowy, specjalistyczny, dla dzieci ✓ W języku polskim

Cena: 29,95 EUR / 127,65 PLN * 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o  17 Minute Languages, tutaj możesz przeczytać o moich doświadczeniach z tymi kursami.

Oprócz kursów niemieckiego online, jest oczywiście wiele innych możliwości na efektywne podszlifowanie języka. Na przykład dobre aplikacje do nauki języka niemieckiego. Jedną z nich, która bardzo dobrze wypadła w moim wielkim teście dostępnych aplikacji na telefon, jest znana aplikacja Babbel.

Chcę nauczyć się niemieckiego z aplikacją na telefon

Aplikacja ma tę zaletę, że możesz uczyć się tak naprawdę wszędzie – w domu, w kolejce, w drodze czy ..w pracy ;). W ten sposób wykorzystujesz każdą wolną chwilę do nauki niemieckiego, a tym samym gwarantujesz sobie szybkie efekty. W połączeniu z kursem online jest to świetna metoda nauki niemieckiego.

najlepsza aplikacja do nauki niemieckiego logo babbel
Moja opinia
4.1/5

Aplikacja: Babbel

Babbel oferuje wiele kursów, dzięki którym poszerzasz słownictwo oraz uczysz się gramatyki. Przez trwanie kursu jesteś prowadzony za rękę, a ćwiczenia do danego tematu są różnorodne.

✓ A1-B1 ✓ Kursy w języku polskim ✓ Próbna lekcja za darmo

Cena: od 4,99 EUR/ 21,25 PLN */ mc

 

Rada: Połącz kilka źródeł nauki niemieckiego i nie korzystaj tylko z jednego kursu – efekty murowane! 

Chcę postawić na komunikację w języku niemieckim

Ciągle zastanawiasz się , jak powiedzieć coś po niemiecku i brakuje Ci słów? Pomimo znajomości zasad gramatyki, nie umiesz mówić całymi zdaniami?

Jeśli dręczą Cię powyższe pytania – czas zmienić metodę nauki. Wykorzystaj ulubioną metodę lingwistów i ucz się tak zwanych „chunks”, czyli całych wyrażeń i fraz na podstawie 1000 najważniejszych zdań w języku niemieckim.

Moja opinia
4.8/5

E-book: "1000 najważniejszych zdań z wymową audio"

Z „1000 najważniejszych zdań w języku niemieckim” uczysz się całych fraz i zdań (metoda „chunks”). Jest to niezwykle efektywna metoda nauki, dzięki której osiągniesz płynność językową bez studiowania gramatyki i wkuwania słówek.

✓ wbudowana wymowa audio ✓ książka w formie elektronicznej – na smartfon, tablet i laptop 

Cena: 7,99 EUR 

Chcę szybko i bezboleśnie nauczyć się gramatyki niemieckiej

Mówiąc o gramatyce – niestety, ale jest ona podstawą każdego języka (chyba, że chcesz mówić „Kali jeść, Kali pić” ;)). Słuchaj – gramatyka niemieckie naprawdę nie jest aż tak trudna. Problemem jest nie niemiecka gramatyka, a ..sposób jej wyjaśnienia. Partykuły, zaimki dzierżawcze, zdanie podrzędnie złożone – że co proszę? Niestety, właśnie tak wyglądają wyjaśnienia zagadnień gramatycznych w większości książek. Inaczej wygląda sprawa w poniższej książce. Prosto, krótko, bez żargonu lingwistycznego, logicznie, z mnóstwem przykładów – tak właśnie autor wyjaśnia w tej książce WSZYSTKIE tematy z gramatyki niemieckiej.

Żebym ja miała taką książkę na studiach….mój absolutny faworyt!

Ważne: książka jest napisana w języku niemieckim, ale uwierz mi – dzięki bardzo prostemu językowi oraz przykładom, zrozumiesz wszystko, co istotne.

Moja opinia
4.4/5

Gramatyka niemiecka prostym językiem

Jan z EasyDeutsch wyjaśnia w tej książce wszystkie zagadnienia z gramatyki niemieckiej w wyjątkowo prosty, logiczny i przystępny sposób.

✓ E-book = Plik PDF do ściągnięcia od razu po zakupie  ✓  120 lekcji i 360 stron ✓ Bonus: Videolekcje

Cena: 17,00 EUR / 72,44 PLN * 

Chcę mieć wszystkie problematyczne zagadnienia z gramatyki  w jednym miejscu

Które czasowniki łączą się z Dativem, a które z Akkusativem? Które czasowniki są rozdzielnie, a a które nierozdzielnie złożone? Uff.. w języku niemieckim jest bardzo dużo  (40) „słynnych list”- a to z czasownikami nieregularnymi, a to z przyimkami łączącymi się z tym lub innym przypadkiem i tak dalej. Naprawdę warto je mieć wszystkie w jednym miejscu, co bardzo ułatwi naukę i oszczędzi twój czas. Gorąco polecam Ci tę książkę:

Moja opinia
4.1/5

Niemieckie listy gramatyczne: A1-C2

Wszystko w jednym miejscu – praktyczny zbiór najważniejszych list z zagadnieniami gramatyki niemieckiej z przykładami oraz pogrupowane według poziomu.

✓ E-book = Plik PDF do ściągnięcia od razu po zakupie ✓ 40+ kompletnych list, o które zawsze pytają uczniowie

Cena: 17,00 EUR / 72,44 PLN * 

Dativ? Akkusativ?!…te przeklęte niemieckie przypadki!

Przypadki niemieckie, zaraz obok rodzajników, to jeden z największych problemów uczących się języka niemieckiego.O ile słownictwo i wymowa przyjdą „same” z czasem, rodzajników oraz reguł rządzących przypadkami (jest ich tylko cztery) trzeba się po prostu nauczyć. Dzięki tej książce zrozumiesz przypadki niemieckie. Co ważne, nie wykujesz – tylko naprawdę zrozumiesz.

Dzięki temu w naturalny sposób przestaniesz mylić Dativ z Akkusativem oraz nauczysz się jak elegancko ominąć nielubiany Genitiv ;):

Moja opinia
5/5

Przypadki niemieckie? Kein Problem!

Nie wiesz kiedy użyć Dativu, Akkusativu czy Genitivu? Dzięki tej książce przestaniesz mylić przypadki, ponieważ je zrozumiesz.

✓ E-book = Plik PDF do ściągnięcia od razu po zakupie ✓ wiele ćwiczeń i ciekawych przykładów ✓ A1-B1

Cena:  17,00 EUR / 72,44 PLN *

Inne tematy związane z nauką niemieckiego

Problem z gramatyką niemiecką?

Z moim innowacyjnym Kursem Mistrza Gramatyki zrozumiesz gramatykę tak szybko i prosto, jak nigdy dotąd. 

Anna
Print Friendly, PDF & Email
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...